Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Dopravu máte ZDARMA
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Reportáže z místa dění
  4. ROZLUČKA SE SVOBODOU NA PADDLEBOARDECH A DRUHÝ TESTOVACÍ DEN

ROZLUČKA SE SVOBODOU NA PADDLEBOARDECH A DRUHÝ TESTOVACÍ DEN

Dopoledne – rozlučka se svobodou

V sobotu jsme půjčovali paddleboardy bandě holek, které pořádaly pro svoji kamarádku rozlučku se svobodou. Ačkoliv celý týden vypadala předpověď počasí všelijak, nakonec byl krásný slunečný den a při nafukování desítky paddleboardů jsme se pořádně zapotili. Holky dorazily k Velkému Boleveckému rybníku ve skvělé náladě. Jelikož většina z nich na paddleboardu ještě nikdy nestála, proběhla nejdříve krátká instruktáž na suchu vedená profíkem Ondrou. Některá z děvčat se nám přiznala, že nejsou zrovna milovnice vody, i tak se ale chopily prken a vydaly se na plavbu po Boleváku. Samozřejmě, že se nejednalo o žádné velké sportovní výkony, ale o pohodovou jízdu.

Zatímco holky byly na vodě, my hlídali jejich věci u připraveného stanu. Na chvilku jsme také dopádlovali za děvčaty vyfotit je, aby měly na svoji jízdu památku. Všechny se vrátily z plavby nadšené, což nás moc potěšilo. Pokud byste i vy měli zájem uspořádat rozlučku se svobodou, teambuilding, dětský den nebo jinou akci s paddleboardy, neváhejte nás kontaktovat. Uvidíte, že si všichni chvíle na vodě užijí.

 

Odpoledne – testování paddleboardů

Parta holek na paddleboardech samozřejmě upoutala pozornost kolemjdoucích. Nás to ale nezaskočilo, jelikož jsme na odpoledne měli připravené testování boardů. K dispozici byly převážně allroundové plováky různých značek, které jsou u kupujících nejžádanější kategorií. Kdo měl zájem, mohl si zdarma vyzkoušet jakýkoliv paddleboard, který byl k mání, projet se na něm, popřípadě porovnat více modelů. Sami dobře víme, že výběr paddleboardu není snadnou záležitostí. A že když se Vám nějaký paddleboard líbí na první pohled, neznamená to, že vám bude vyhovovat i na vodě, a naopak. Každému zájemci jsme se snažili navrhnout různé alternativy, které by vyhovovaly jeho potřebám.

Jezdit mohli samozřejmě i ti, kteří neměli zájem o koupi paddleboardu, ale chtěli si jen vyzkoušet pádlování ve stoje. Nejvíce si dovádění u vody užívaly děti, pro ty jsme měli připravené dětské boardy i plovací vestičky. Troufáme si říct, že akce se vydařila a všichni, kteří dorazili, byli spokojení stejně jako my. Brzy naplánujeme další podobnou testovačku, tak nás nezapomeňte sledovat, ať vám nic neuteče!

Pádlování ve stoje zdar!

Baru

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli